ČT1 archiv pořadů - online vysílání na kanálu ČT 1 České televize

ČT1 - první program České televize

ČT 1 Česká televize (ČT) je podle zákona o České televizi jako televizi veřejné služby jedinou českou veřejnoprávní televizní stanicí poskytující své vysílání celoplošně na území Česka a může být zrušena pouze legislativní změnou zákona. Od 1. ledna 1993 došlo k přejmenování dřívějších kanálů Československé televize na ČT1 (ČTV). První program České televize - ČT 1 je zároveň nejoblíbenějším televizním kanálem a vysílá pro většinové publikum - jako komerční televize.

Archiv pořadů ČT 1 a vysílání na kanálu

Stejně jako u téměř všech televizních kanálů a programů českých televizí, můžete i u pořadů na ČT1 využít jejich živé verze, tedy sledování tohoto televizního kanálu online. Na oficiálních stránkách České televize můžete sledovat aktuální televizní pořady, které běží online na prvním kanálu ČT 1. Pokud jste nestihli svůj oblíbený pořad, podívejte se na něj na internetu.

 • ÄŚT1 - ĹľivĂ© vysĂ­lánĂ­ online
 • web www.ceskatelevize.cz

  Na stránkách ceskatelevize.cz najdete veškeré informace o aktuálně vysílaných pořadech, seriálech, dokumentech a TV filmech.

  teletext ÄŤt, ÄŤt2, ÄŤt1

  Teletext je přenos textových informací prostřednictvím televizního signálu. Česká televize nabízí teletext programů ČT, ČT2, ČT1, ČT4 a ČT 4 Sport.

  sledujte online tv ĹľivÄ›

  S rostoucí rychlostí internetového připojení je možné sledovat některé televizní pořady online na internetu. Živé vysílání televizních stanic je zdarma.

  televize nova tv online

  Informace o televizních pořadech, filmech, seriálech a dokumentech televize Nova TV na internetu.
 • Televize Nova TV
 • prima tv na iprima.cz

  Čím dál oblíbenější je také televize Prima TV, jejíž oficiální stránky a přehled pořadů je na iPrima.cz.
 • Prima TV - iPrima
 • digi tv - kĂłdy programĹŻ

  Sledujete digitální vysílání televizních programů v ČR přes službu Digi TV? Sháníte kódy na pořady digitv?
 • Digi TV - kĂłdy
 • Pneumatiky: jak vybrat zimnĂ­ a letnĂ­ pneu pro osobnĂ­ auto, nákladnĂ­ automobil ÄŤi motocykl?

  Jak vybírat pneumatikyLetní sezóna začíná a pro většinu řidičů to znamená především výměnu zimních pneumatik za letní. Před samotnou koupí je rozhodně dobré přečíst recenze uživatelů, které vám mohou předat zajímavé zkušenosti a tipy na kvalitní a levné pneumatiky na léto. Ty nejlevnější letní pneu lze objednat především přes internet, ale kamenné obchody mají také své výhody, jakými je především vizuální kontrola vybrané pneumatiky. Jak vybírat letní pneumatiky?

  © 2009 Česká televize - informace o programech České televize (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport) a TV online | Ochrana osobních údajů