Televizní kanál ČT4 Sport - online vysílání programu ČT 4 České televize

ČT 4 Sport online vysílání programu

ČT 4 Sport Dne 10. února 2006 byla spuštěna televizní stanice s původním názvem ČT4 Sport (dnes ČT 4), která byla prvním ryze sportovním kanálem České televize. Díky této stanici mohou čeští diváci pravidelně sledovat jak běžná tuzemská sportovní klání, tak online přenosy z mezinárodních sportovišť a jiných sportovních klání - prvním velkým projektem byla především olympiáda v Turíně 2006, kterou vysílal i program ČT2. Kanál lze naladit na pozemních (terestrických) sítích Multiplexu 1 (veřejnoprávní), v kabelových a na satelitní televizi.

Archiv sportovních pořadů televizního kanálu ČT4

Specializovaný televizní kanál zaměřený na sport a přenost tuzemských i zahraničních sportovních utkání a klání v České republice dlouhou dobu chyběl. Češi sport milují, většinou v pasivní formě, čemuž odpovídá právě potřeba nějakého programu zaměřeného na sport jako takový. Televizní kanál České televize ČT24 těmto specifikám ideálně odpovídá. Pokud máte chuť podívat se na přímý přenos živého fotbalového utkání, na hokej, basket, baseball, atletiku, jděte na on-line přenos.

 • ÄŚT4 Sport - ĹľivĂ© vysĂ­lánĂ­ online
 • web www.ceskatelevize.cz

  Na stránkách ceskatelevize.cz najdete veškeré informace o aktuálně vysílaných pořadech, seriálech, dokumentech a TV filmech.

  teletext ÄŤt, ÄŤt2, ÄŤt1

  Teletext je přenos textových informací prostřednictvím televizního signálu. Česká televize nabízí teletext programů ČT, ČT2, ČT1, ČT4 a ČT 4 Sport.

  sledujte online tv ĹľivÄ›

  S rostoucí rychlostí internetového připojení je možné sledovat některé televizní pořady online na internetu. Živé vysílání televizních stanic je zdarma.

  televize nova tv online

  Informace o televizních pořadech, filmech, seriálech a dokumentech televize Nova TV na internetu.
 • Televize Nova TV
 • prima tv na iprima.cz

  Čím dál oblíbenější je také televize Prima TV, jejíž oficiální stránky a přehled pořadů je na iPrima.cz.
 • Prima TV - iPrima
 • digi tv - kĂłdy programĹŻ

  Sledujete digitální vysílání televizních programů v ČR přes službu Digi TV? Sháníte kódy na pořady digitv?
 • Digi TV - kĂłdy
 • Pneumatiky: jak vybrat zimnĂ­ a letnĂ­ pneu pro osobnĂ­ auto, nákladnĂ­ automobil ÄŤi motocykl?

  Jak vybírat pneumatikyLetní sezóna začíná a pro většinu řidičů to znamená především výměnu zimních pneumatik za letní. Před samotnou koupí je rozhodně dobré přečíst recenze uživatelů, které vám mohou předat zajímavé zkušenosti a tipy na kvalitní a levné pneumatiky na léto. Ty nejlevnější letní pneu lze objednat především přes internet, ale kamenné obchody mají také své výhody, jakými je především vizuální kontrola vybrané pneumatiky. Jak vybírat letní pneumatiky?

  © 2009 Česká televize - informace o programech České televize (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport) a TV online | Ochrana osobních údajů